Fasada Plus Daszek – INNOWACYJNE, SYSTEMOWE daszki dla każdego!!!

Dla istniejących lub wznoszonych budynków, Fasada Plus Daszek System oferuje gotowe do zamontowania daszki i zadaszenia, które są uzupełnieniem i zamknięciem całości design-u fasady, doskonale komponując się z drzwiami, witrynami, bramami garażowymi takich producentów jak: Stolbud, Pol-skone, Gealan, Urzędowski, Wiśniowski, Hörmann, Krispol i wielu innych.

Funkcjonalne zadaszenia to praktyczny akcent, który nadaje charakter Twojemu budynkowi. Jego solidność sprawia, że nie martwisz się o pozostałe komponenty, z którymi współtworzy całość. Gdy dołożymy do tego odpowiedni design płynnie komponujący się z wykuszami, lukarnami i kominami – uzyskamy efekt, który zaspokoi  zmysły klientów o wysokiej wrażliwości estetycznej – patrz inspiracje

Do Twojej Fasady dodajemy Plus, bo jak wiemy „diabeł tkwi w szczegółach”.

Systemowe Zadaszenia Fasady Plus System to sprawdzające się rozwiązania, to następny etap w rozwoju polskiej architektury. Dzięki specjalizacji, unifikacji i prefabrykacji ZadaszeniFasady Plus System mogą być dostępne dla każdego i na każda kieszeń.

Dostarczamy jakość, gwarancję i  zapewniamy dostępność produktu. Oferujemy łatwość oraz szybkość montażu bez większej ingerencji w istniejący budynek.

A to tylko kilka plusów, które są efektem zastosowania oferowanych przez nas systemowych rozwiązań – patrz tabela korzyści

 Oferujemy dwie linie zadaszeń:

Linia Perfekt w dwóch wersjach – Perfekt Standard i Perfekt Premium, które są efektem połączenia ponadczasowego designu, funkcjonalności, jakości oraz, co najważniejsze, przystępnej ceny! Już od 239 zł netto za daszek i od 566 zł netto za stylowe zadaszenie!! – wyślij zapytanie!

Linia Finezja – Indywidualna, która jest przeznaczona dla klientów szukających autorskich rozwiązań architektonicznych – wyślij zapytanie! 

Prefabrykowane, GOTOWE do zamontowania Zadaszenia Fasady Plus System są gwarancją jakości we właściwej cenie. Lekkie, nowoczesne konstrukcje oraz najwyższej jakości materiały dały nam impuls do myślenia i zmian, żeby to, co było dostępne tylko dla nielicznych,było w zasięgu ręki każdego.

Istniejące budynki

Gotowe Daszki Fasady Plus System są idealnym rozwiązaniem DLA DOMU I BIZNESU. Można je łączyć w dowolne ilości tworząc zadaszenia nie tylko nad drzwi wejściowe, ale także nad bramy garażowe, witryny okna, drzwi tarasowe, drzwi balkonowe, klatki schodowe, wszystkie miejsca, z którymi masz „mokry” kłopot w ciągu całego roku. Nie jesteś już skazany na niesatysfakcjonujące i nieskuteczne kompromisy.

Zapewnij sobie nowoczesne rozwiązania – minął już czas prowizorek

-patrz zastosowania

Projektowane budynki

Im wcześniej się zdecydujesz tym prościej, szybciej, a co za tym idzie taniej zrealizujesz swoją koncepcję. Poinformuj nas tylko z jakich materiałów i w jakiej technologii będzie wzniesiony budynek, a my zajmiemy się resztą.

Zadaszenia Fasady Plus System – jakość i gwarancja we właściwej cenie.

Gwarancja 4 lata z możliwością przedłużenia do 8lat!!!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.