Fasada Plus Lukarna – INNOWACYJNE, SYSTEMOWE lukarny dla każdego!!!

Systemowe Lukarny Fasada Plus to sprawdzające się rozwiązania, to następny etap rozwoju polskiej architektury. Dzięki specjalizacji, unifikacji i prefabrykacji Lukarny Fasada Plus System są dostępne dla każdego i na każdą kieszeń.

Dostarczamy jakość, gwarancję i zapewniamy dostępność produktu. Oferujemy łatwość oraz szybkość montażu bez większej ingerencji w istniejący dach. A to tylko kilka plusów, które są efektem zastosowania oferowanych przez nas systemowych rozwiązań – patrz tabela korzyści.

Oferujemy lukarny na każdym etapie budowy, zapewniając przy tym kompleksową obsługę w zakresie projektowania, produkcji, montażu i nadzoru. Włączamy się do współpracy zarówno w fazie powstawania zamysłu w głowie klienta jak i przy nadawaniu nowego wymiaru 200-letniemu budynkowi. Napisz do nas, a my zadbamy o resztę.

Oferujemy dwie linie lukarn:

Linia Perfekt w dwóch wersjach – (Perfekt Standard i Perfekt Premium), które są efektem połączenia ponadczasowego designu, funkcjonalności, jakości oraz, co najważniejsze, przystępnej ceny!

Już od 2838 zł netto za lukarnę, zyskany metraż dostajesz za darmo!!! – wyślij zapytanie

Linia Finezja – (Indywidualna), która jest przeznaczona dla klientów szukających autorskich

rozwiązań architektonicznych oraz aranżacji wnętrza jako wyodrębnionej przestrzeni – wyślij zapytanie

GOTOWE do zamontowania Lukarny Fasada Plus System gwarantują jakość we właściwej cenie. Lekkie, nowoczesne konstrukcje oraz solidne materiały dały nam impuls do myślenia i zmian, aby to, co dotąd było dostępne tylko dla nielicznych, stało się osiągalne dla każdego.

Istniejące budynki

Wykorzystaj istniejące otwory okienne – okna dachowe i zamień je na LUKARNY lub zmień całkowicie swój dach bądź cały budynek – poczuj wyjątkową atmosferę jego wnętrza. To jest już możliwe!

Projektowane budynki

Wykorzystaj doświadczenie Fasada Plus. Daj nam swój szkic, a my zadbamy o resztę.

Nie masz szkicu? Zdaj się na naszą inwencję: dla każdego mamy indywidualny system rozwiązań.

Lukarny Fasada Plus System – jakość i gwarancja we właściwej cenie.

Gwarancja 4 lata z możliwością przedłużenia jej do 8 lat!!!