O NAS SŁÓW KILKA…

Fasada Plus to nowe podejście do starych zagadnień w zakresie elementów architektury kubaturowej oraz architektury wnętrz. Sprawdzone oraz dostosowane do polskiego rynku innowacyjne rozwiązania, pozwalają na zastosowanie prestiżowych wykuszy i lukarn w roli podstawowych i ogólnie dostępnych elementów architektonicznych, dotąd wykonywanych tylko w formie tradycyjnego rzemiosła budowlanego. Nasze zadaszenia oraz trwałe obudowy kominów są dopełnieniem oferty dla racjonalnych i „wrażliwych architektonicznie” klientów.

 

Fasada Plus to ponad 30 lat doświadczeń branżystów, szlifujących swoją profesję w Polsce, w Niemczech i w USA. Kooperacja oraz wymiana doświadczeń, zdobyte na międzynarodowych rynkach, sprawiają, że wyróżniamy się w zakresie sprawdzonych rozwiązań. To daje Państwu gwarancję, że tylko dostarcza usługi oraz produkty na godnym Was poziomie oraz we właściwej cenie! Najlepsze rozwiązania, oparte na produktach najwyższej jakości, to gwarancja zadowolenia na długie lata.

 

Fasada Plus to ludzie z doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Początki działalności przypadły na rok 1980 – kiedy to rzemiosło dekarsko-blacharskie dało nam tradycyjną podstawę działania, na której bazujemy do dziś. Od samego początku istnienia firmy to dekarze, cieśle, nauczyciele zawodów i rzemiosła, a także budowlańcy – przy wsparciu projektantów i inżynierów budownictwa – nadawali szerszy charakter dla dalszego jej rozwoju.

Obecna Fasada Plus to interdyscyplinarne przedsięwzięcie, łączące rzetelność tradycyjnych metod z możliwościami nowoczesnych technologii. Pracując w zespole z architektem, interior designerem i managerem produktu, wybieramy dla Państwa tylko optymalne i sprawdzone rozwiązania!

 

Gotowe WYKUSZE, LUKARNY, DASZKI I KOMINY czekają na Ciebie!!!

 

WYSYŁANIE WIADOMOŚCI Zamknij

Czekaj...