Adaptacja poddasza

Możesz mieć więcej miejsca w domu bez przeprowadzki.

 

Zmień strych w piękne poddasze!

 

Z Gotowymi Lukarnami Fasada Plus System adaptacja poddasza jest łatwiejsza niż myślisz.

 

 

 

Adaptacja poddasza

Nie musisz rezygnować z lukarn ze względu na wysoką cenę i skomplikowane, długotrwałe budowanie jej tradycyjnymi metodami. Gotowe Lukarny Fasada Plus System wstawiamy tak jak zwykłe okna! Szybko, łatwo i kompleksowo.

 

Zobacz jak wygląda montaż 3 DUŻYCH LUKARN W 3h!!!

Zyskaj dodatkowe metry kwadratowe i funkcjonalne poddasze w jeden dzień! 

 

    

Jeśli adaptacja poddasza już za Tobą, lecz skosy utrudniają funkcjonalną aranżację, zmień tradycyjne okna dachowe na OKNA 3D™ od Fasada Plus!

Zastąpienie okien połaciowych Lukarnami Fasady Plus System pozwoli Ci na efektywniejsze wykorzystanie zdobytego miejsca wewnątrz budynku, zwiększając jego użytkową część nawet o 1/4. Wykorzystaj ją na wstawienie wanny, łóżka lub wymarzonego siedziska pod oknem.

  

 

 

 

Zdobędziesz jeszcze więcej wstawiając wykuszo-lukarny, które poza radością ze zdobytego dodatkowego metrażu, urozmaicą  swym wyglądem najbardziej posępne oraz nudne  fasady, dachy i elewacje. 

 

Nasze lukarny to zysk, nie wydatek! 

 

Nie musisz dłużej obawiać się, że uderzysz głową w ścięte sufity. Płać i patrz na coś, co możesz w pełni użytkować! Wykorzystaj pełen potencjał pomieszczeń na poddaszach, wykorzystaj nowe rozwiązania i postaw na funkcjonalność oraz zdecyduj się na oryginalną i stylową aranżację wnętrz.

 

Ciesz się tym wszystkim za darmo, bowiem koszt lukarny pokryje cena zyskanych, użytkowych metrów kwadratowych  – Fasada Plus Adaptacja Poddasza.

 

Jak wyglądają Lukarny Fasady Plus System na tle innych rozwiązań i produktów?

 

                                                                           

         Lukarny

Zobacz i porównaj!        Porównanie

                           

   Tabela Korzyści         Lukarna a okno 

          Lukarny                 połaciowe

 

Uwaga: Dla istniejących lub wznoszonych budynków, Fasada Plus System oferuje gotowe do zamontowania lukarny i wykusze, które są uzupełnieniem oraz zamknięciem całości design-u dachów i fasad, doskonale komponując się z oknami takich producentów jak: Drutex, Veka, Sokólka, Aluplast, Avante i wielu innych.

 

 

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

WYSYŁANIE WIADOMOŚCI Zamknij

Czekaj...