ARCHITEKT

Fasada Plus System tworzy i produkuje elementy architektury kubaturowej, które są oparte na systemowo-modułowych rozwiązaniach gotowe  lukarny, wykusze, zadaszenia i obudowy kominów.

 

Każde Biuro Projektowe, wykorzystując wszystkie 4 produkty, może uzyskać maksimum optymalizacji dla swojego Klienta/Inwestora, opierając się na prostych, ekonomicznych bryłach projektowanych obiektów przy jednoczesnym zachowaniu pełnej synergii architektonicznej.

 

Każdy Architekt Wnętrz może teraz zacząć przesuwać ściany budynku i połacie dachu w celu otwarcia przestrzeni, zmiany przeznaczenia danego pomieszczenia, nowej aranżacji czy doświetlenia.

Zobacz nasze inspiracje na Pinterest!  

 

Produkty Fasada Plus System to następny etap w budownictwie i projektowaniu – wprowadź do swojej pracowni rozwiązania na jutro, te na dzisiaj są już nieaktualne.

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz się znaleźć na liście architektów, biur projektowych współpracujących z Fasada Plus, która będzie udostępniona dla Klientów/Inwestorów, napisz do nas na: sekretariat@fasadaplus.pl z tematem – Lista Biur Projektowych

  

Zobacz jak zmienił się dach dzięki zastosowaniu       Wywiad z inwestorem zastępczym inwestycji z 

trzech Gotowych Lukarn Fasada Plus System™         filmu obok. Opinia o Fasadzie Plus, współpracy

oraz  trzech Gotowych Obudów Komina                   od projektu do realizacji i Gotowych Lukarn

Fasada Plus System™ w tym samym materiale          Fasada Plus System™

Tytan-Cynk od Rheinzink.

Jeden dzien montażu i spójny stylistycznie dach

gotowy! 

 

You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.

 
WYSYŁANIE WIADOMOŚCI Zamknij

Czekaj...